Новини

СКАСУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Відповідно до Протоколу засідання Комітету із закупівлі товарів, робіт та послуг громадської організації «Центр соціальних та ділових ініціатив» від 27.04.2020 року в рамках виконання проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» (Грантова Угода HUSKROUA/1702/7.1/0060 від 29.08.2019), результати Конкурсу цінових пропозицій щодо виконання робіт із розробки документу регіонального просторового планування – Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області – було скасовано у зв’язку із наступним.

Замовник (ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив») під час проведення конкурсу цінових пропозицій використав процедуру закупівлі робіт в одного учасника. Предметом закупівлі були роботи із розробки документу регіонального просторового планування – Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області. Відповідно до європейського законодавства та директив європейських інституцій розробка подібних документів відноситься до категорії «Послуги», а не «Роботи». У зв’язку з цими відмінностями щодо визначення предмету та процедури закупівлі, а також рекомендаціями Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 дотримуватися в рамках виконання проєктів законодавства Європейського Союзу, що стосується публічних закупівель, Замовник скасовує результати Конкурсу цінових пропозицій.

Про оголошення повторного Конкурс цінових пропозицій з урахуванням вимог та рекомендацій Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та європейського законодавства буде повідомлено на офіційному сайті ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (https://www.csbi.org.ua/), а також веб-ресурсах Гурт (https://gurt.org.ua/) та Громадський простір (https://www.prostir.ua/).