Новини

НОВА ІНІЦІАТИВА ЦСДІ ЗА ПІДТРИМКИ ПРОЕКТУ ПРОМІС

У березні 2020 року громадська організація «Центр соціальних та ділових ініціатив» розпочала реалізацію проєкту «Агентство кадрів та  маркетингу» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Термін реалізації проєкту – 8 місяців.

Метою проєкту є покращення ефективності приватних підприємців та малих підприємств туристичного сектору Яремчанщини через впровадження сучасних технологій  просування бізнесу і використання кваліфікованих кадрів, що дозволить підвищити шанси успішної конкуренції з великими гравцями ринку та іншими туристичними регіонами.

Основними завданнями проєкту є такі:

  1. Створення міського навчального центру «Агентство кадрів та маркетингу».
  2. Організація навчальних програм підготовки кадрів для туристичного бізнесу: професійні курси для маркетологів та SMM-менеджерів, баристів та екскурсоводів; розробка і друк методичних та інформаційних матеріалів.
  3. Проведення заключної конференції.

По завершенні проєкту Агентство кадрів та маркетингу буде працювати на базі Центру соціальних та ділових ініціатив. Кошти на проведення курсів будуть залучатися із місцевого бізнесу та бюджетів органів місцевого самоврядування (зокрема з Програм розвитку туризму завдяки щорічній ініціативі включення таких витрат у видатки місцевих бюджетів).

Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Партнери: Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Асоціація міст України (АМУ), обласні ради та обласні державні адміністрації чотирьох визначених областей (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська області) та 16 обраних міст-партнерів. Більше про ініціативу на сайті: www.pleddg.org.ua