Новини

Ставки на футбол у БК Мостбет

Віднедавна в Україні вже почали видавати ліцензії букмекерським компаніям. Проте ставити на спорт дозволяється і в міжнародних конторах, неліцензованих КРАІЛ. Букмекер Мостбет пропонує не лише вигідні ставки на футбол та інші дисципліни. В онлайн-режимі працює покер-рум та доступна цікава гра від українського розробника Spribe – Авіатор.

Особливості футбольної лінії

На сайті букмекера відкрито доступ для ставок на понад 20 видів спорту. Лідером лінії вважається футбол. Mostbet розглядає топові чемпіонати Європи, Азії, Близького Сходу. Серед фаворитів – Ліга Чемпіонів, Європи, поєдинки між ФК Англії, Італії, Німеччини тощо. Прем’єр-Ліга України також ретельно вивчається аналітиками БК, проте її розпис дещо поступається за кількістю ринків топовим міжнародним та європейським турнірам – 400 проти 600 маркетів.

Подеколи під приціл букмекера потрапляють матчі Кубку України та Першої ліги. Нижчі дивізіони та любительські зустрічі практично не розглядаються. У розписі гравці знайдуть, крім звичних ставок на результат, статистику, тотали, картки, кутові, пенальті тощо. До слова, ринки у лайві не поступаються розмаїттям прегейму.

Коефіцієнти та маржа

Мостбет пропонує вигідні парі на топові футбольні змагання та не занижує котирування. Зазвичай максимальна маржа досягає 2-5%. Виняток – матчі другого дивізіону чи аматорських чемпіонатів. У такому разі комісія збільшується до 8%. У БК передбачена опція погоджуватися на зміни кефів чи скасовувати ставку в разі заниження показника. Загалом, користувачі мають достатньо ресурсів і можливостей успішно ставити на спорт.

Ставки на футбол у БК Мостбет