Новини

Запрошення до навчання в “Молодіжній лідерській академії” (вересень-листопад 2016)

Громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (ЦСДІ) та Корпус миру (США) запрошують молодих людей Яремчанщини до участі в новій навчальній програмі “Молодіжна лідерська академія”. Програма триватиме протягом вересня-листопада та є безкоштовною для участі. Випускники “Молодіжної лідерської академії”, окрім безцінних знань та практичного досвіду, одержать офіційні сертифікати, а також цікаві знайомства та підтримку. Мови роботи програми – українська та англійська.

Нова навчальна програма спрямована на передання знань і навичок, які важливі для досягнення успіху в сучасному світі та для втілення позитивних соціальних змін на Яремчанщині та в Україні. Програма базується на сучасних західних підходах, які заохочують критичне мислення, спрямованість на вирішення проблем, проактивність  та командну роботу.

Програма “Молодіжної лідерської академії” включає такі навчальні блоки:  лідерство, співпраця та командна робота;  розробка і втілення проектів; розуміння й використання інструментів громадських організацій і місцевого самоврядування; вміння публічно виступати та переконувати; практичне застосування сучасних медіа-інструментів (фотографія, відео та соціальні мережі).  Програма на понад 50% складатиметься з практичних занять та дискусій. Максимальний розмір групи складе 20 осіб.

Заняття програми відбуватимуться двічі на тиждень в офісі ЦСДІ по вул. Свободи, 264. Окрім цих занять, учасники будуть втілювати проекти в малих групах, візьмуть участь у поїздці до Івано-Франківська для зустрічей з успішними лідерами, змагатимуться між собою в мистецтві публічної дискусії, а також зроблять публічне представлення своїх громадських проектів на урочистій заключній конференції.

Програму проводитимуть тренери з великим міжнародним досвідом практичної роботи: Віталій Вандич – координатор проекту “Партнерство з розвитку міст” в Івано-Франківській області (Канадська асоціація муніципалітетів), Віктор Загреба – менеджер проектів у ЦСДІ, випускник Університету Мериленду (США), Віталій Мороз – керівник Програми нових медій в ГО “Інтерньюз Україна” (Київ), випускник Університету Емерсона (Бостон, США); Юрій Карпін – голова правління ГО “ЦСДІ”, депутат Яремчанської міської ради, випускник Академії державного управління при Президентові України, Джон Капеллі – бізнесмен, фотограф, волонтер Корпусу миру (Колорадо, США), Михайло Ткач – тренер та викладач з публічних виступів і мистецтва презентації (Львів).

Критерії для подання заявки на участь у програмі:

  1. Вік від 14 до 25 років (пріоритет надаватиметься старшокласникам)
  2. Проживання на Яремчанщині
  3. Подання належно заповненої аплікаційної форми (клікніть тут для скачування) в установлений час
  4. Згода батьків на участь в програмі (для неповнолітніх осіб)
  5. Упевненість у тому, що участь у програмі не заважатиме іншим зобов’язанням
  6. Готовність і бажання відвідати всі заняття Академії та успішно її завершити

Для участі в програмі потрібно подати заповнену аплікаційну форму (у вигляді документу .doc, у т. ч. фотографію) на електронну адресу [email protected] не пізніше 05.09.2016. Заявки розглядатимуться одразу після надходження, тому швидше подання збільшує шанси на зарахування в Академію. Отримати файл з аплікаційною формою та ознайомитись із іншою інформацією про «Молодіжну лідерську академію» можна на сайті ЦСДІ www.CSBI.org.ua . Телефон для довідок: 03434 227 46.

СКАЧАТИ ФАЙЛ З АПЛІКАЦІЙНОЮ ФОРМОЮ МОЖНА ЗА >>ЦИМ ПОСИЛАННЯМ<<