Новини

Сьомий Veloforum відбувся в Кривому Розі та зібрав 110 учасників з 6 країн

“Велофорум 2015” зібрав у Кривому Розі 110 учасників та спікерів з 29 міст та 6 країн Європи: Білорусі, Великої Британії, Німеччини, Польщі, Сербії та України.

Презентації опубліковані на сайті велофоруму, на сторінці “Програма”. Більш детальний звіт про подію буде опубліковано пізніше на сайті конференції: www.veloforum.org

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Організаторами “Велофоруму” виступають громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ) та громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), співорганізаторами є мерії приймаючих міст. Приймаючі міста конференції обираються на конкурсній основі.

Конференція “Велофорум 2015” пройшла за підтримки Європейського Союзу, Представництва фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. У 2014-2016 роках “Велофорум” проходить в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнерами проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель), за підтримки Європейського Союзу.