Новини

Виставка-ярмарок екологічних виробників “ЕкоЕкспо Карпати”

25-26-го липня 2015 р. у Яремчі відбувся перший міжнародний форум-виставка еко-виробників й туризму «ЕкоЕкспо Карпати – 2015». Участь взяли карпатські виробники натуральної екологічно чистої продукції та екотехнологій, фермерських господарств,  туристичних фірм та підприємств, що надають послуги у галузі екологічного туризму.

Події в рамках “ЕкоЕкспо Карпати-2015″ прохрдили одночасно на декількох майданчиках міста протягом двох днів і включали форум еко-виробників і туризму та виставку-ярмарок виробників еко-продукції та підприємств, що надають послуги у галузі туризму.

Перший Міжнародний форум-виставка еко-виробників й туризму “ЕкоЕкспо Карпати – 2015″ відбувся в рамках проекту Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013 рр. “Створення мережі Центрів першого контакту в Україні” (HUSKROUA/1001/144). Співорганізаторами заходу виступили партнери проекту, а саме Громадська організація “Фабрика інвестиційних проектів” (м. Іршава, Україна),  Асоціація економічного розвитку Коломийщини (м. Коломия, Україна), Центр першого контакту – Міхаловце (м. Міхаловце, Словаччина), Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України (м. Ужгород, Україна) у партнерстві з Яремчанською міською радою та “Центром соціальних та ділових ініціатив” (м.Яремче).