Проекти

ПРОЄКТ «АГЕНТСТВО КАДРІВ ТА МАРКЕТИНГУ»

Період реалізації: березень 2020 – листопад 2020. Донор: Уряд Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (GAC) та реалізується в рамках діяльності Проекту ПРОМІС відповідно до Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» у місті Яремче між Федерацією канадських муніципалітетів та Яремчанською міською радою від 18 грудня 2015 року. Мета проєкту: покращення ефективності [...]

ПРОЄКТ «BIKE ACCENT: ВЕЛОСИПЕДНА ДОСТУПНІСТЬ ОБ’ЄДНУЄ ТЕРИТОРІЇ»

Період реалізації: вересень 2019 – серпень 2021. Донор: Європейський Союз в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Мета проекту: покращення доступності словацько-українського транскордонного регіону для велосипедистів, створивши передумови для транскордонної мобільності та підвищення обізнаності про важливість велосипедів як екологічно чистого та кліматично безпечного транспорту. Основні завдання проєкту: 1. Створення умов для розвитку [...]

ПРОЕКТ «ГІРСЬКА ЗМІНА»

Період реалізації: серпень 2016 – січень 2017. Донор: SPA Корпусу Миру США (USAID). Мета проекту: забезпечення реальних зрушень в житті людей та в їхньому самоврядуванні.

ПРОЕКТ «ВЕЛОФОРУМ : МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З РОЗВИТКУ ТА ПРОСУВАННЯ ВЕЛОРУХУ»

Період реалізації: щорічний проект 2015, 2016, 2017. Донор: Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Мета проекту: об’єднання зацікавлених сторін трьох секторів (громадянського суспільства, уряду та бізнесу) для полегшення обміну знаннями, досвідом та мотивацією з метою забезпечення на місцевому та регіональному рівнях якісної та ефективної політики велосипедного руху.

ПРОЕКТ «РОЗВИТОК ВЕЛОТРАНСПОРТУ ЗАДЛЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАД»

Період реалізації: січень 2014 – грудень 2017. Донор: Європейська Комісія. Мета проекту: підвищення якості та ефективності політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.

ПРОЕКТ «ШЛЯХАМИ ШТЕТЛІВ: ОБ’ЄКТИ ЄВРЕЙСЬКОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ В ТРАНКОРДОННОМУ ТУРИЗМІ»

Період реалізації: грудень 2013 – листопад 2015. Донор: Міністерство регіонального розвитку Польщі в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Мета проекту: розвиток туризму в цільових регіонах Польщі,України і Білорусі  та промоція наявної у них єврейської культурної спадщини.

ПРОЕКТ «БЕЗ КОРДОНІВ: МЕРЕЖА ПРИРОДНИХ МАРШРУТІВ В СХІДНИХ КАРПАТАХ»

Період реалізації: червень 2012 – травень 2014. Донор: Європейський Союз в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. Мета проекту: розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Проект «Запобігання наслідкам стихії: впорядкування басейну річки Жонка»

Період реалізації: квітень – червень 2011 року Донор: уряд Норвегії та Світовий Фонд дикої природи (WWF) (в рамках проекту “Збереження та сталий розвиток Укранських Карпат”) Основними цілями, на які спрямовувався проект, стали: Запобігання негативному впливу стихійних явищ (повеней) на території Яремчанського регіону і, як наслідок, забезпечення екологічної рівноваги та сталого розвитку природоохоронних територій. Підвищення екологічної [...]

Проект «Співпраця заради збереження довкілля Яремчанщини»

Період реалізації: травень – жовтень 2011 року Донор: Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні Проект «Співпраця заради збереження довкілля Яремчанщини» реалізований ММГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» м. Яремче та Яремчанською міською екологічною громадською організацією «МАМА-86-Яремче» на території Яремчанської міської ради Івано – Франківської області. Партнерами даного проекту були Карпатський національний природний парк та [...]

ПРОЕКТ «ПЕДАЛЮЮЧИ МІСЦЕВІ ЗМІНИ»

Період реалізації: липень-грудень 2010. Донор: Посольство США в Україні. Мета проекту: прискорення місцевих реформ в українських містах через поширення знань, навчання і мотивацію громадських активістів і представників місцевої влади.