News

CANCELLATION OF THE RESULTS OF THE COMPETITION OF PRICE PROPOSALS

Відповідно до Протоколу засідання Комітету із закупівлі товарів, робіт та послуг громадської організації «Центр соціальних та ділових ініціатив» від 27.04.2020 року в рамках виконання проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» (Грантова Угода HUSKROUA/1702/7.1/0060 від 29.08.2019), результати Конкурсу цінових пропозицій щодо виконання робіт із розробки документу регіонального просторового планування – Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області – було скасовано у зв’язку із наступним.

Замовник (ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив») під час проведення конкурсу цінових пропозицій використав процедуру закупівлі робіт в одного учасника. Предметом закупівлі були роботи із розробки документу регіонального просторового планування – Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області. Відповідно до європейського законодавства та директив європейських інституцій розробка подібних документів відноситься до категорії «Послуги», а не «Роботи». У зв’язку з цими відмінностями щодо визначення предмету та процедури закупівлі, а також рекомендаціями Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 дотримуватися в рамках виконання проєктів законодавства Європейського Союзу, що стосується публічних закупівель, Замовник скасовує результати Конкурсу цінових пропозицій.

Про оголошення повторного Конкурс цінових пропозицій з урахуванням вимог та рекомендацій Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та європейського законодавства буде повідомлено на офіційному сайті ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (https://www.csbi.org.ua/), а також веб-ресурсах Гурт (https://gurt.org.ua/) та Громадський простір (https://www.prostir.ua/).